Bizi Takip Edin

Öğrenci Yorumları

Home Öğrenci Yorumları

Dr. Hanife GÜMÜŞ – Teknoloji Sektöründe Yönetici

Başlangıçta benimde soru işaretlerim vardı nasıl devam edebileceğim konusunda. Biliyorum ki buradaki tüm arkadaşlar çalışıyorlar, yoğunlar. İş, aile yoğunluklarının içerisinde zaman ayırmaya çalışıyorlar. Bu çok güzel bir yolculuk, sadece sonucunun değil yolculuğunda tadını çıkararak devam etmenin çok eğlenceli olacağını düşünüyorum.

Dr. Mustafa ARSLAN – Gıda Sektöründe Üst Düzey Yönetici

Ben, özel sektörde uzun yıllar pazarlama-satış alanında çalışan bir yöneticiyim. Öncelikle kişisel gelişimime katkı olması, daha sonra kariyer hedeflerimi gerçekleştirme amacıyla Phd derecesi alma konusunda uzun bir araştırma yaptım. Türkiye’de bulunan üniversitelerde özellikle devam mecburiyeti olduğundan bu eğitimi online olarak yapmak istedim. Yaptığım araştırmalar sonucunda bulduğum EAcademy ile irtibata geçtim. Bana eğitim sistemleri ve anlaşmalı oldukları okullarla ilgili bütün detayları verdiler ve İşletme Doktora programına başladım. Danışman olarak ta bana bir hoca tahsis edildi ve kendisiyle sürekli irtibat halindeyim. Özellikle online Phd yapmak istiyorsanız güvenebileceğiniz bir kurum olarak EAcademy’i herkese tavsiye ediyorum.

Dr. Şakir SÜLOĞLU – SMMM, Bağımsız Denetçi

40 yıldır mali müşavirlik yapıyorum ayrıca son yıllarda bağımsız denetçilik yapıyorum. E-Academy aracılığıyla Aston American University’de İşletme Doktorası yapıyorum. Emin olun çok mutluyum, neden, çünkü bilgi dağarcığıma daha neler katabilirim diye düşünürdüm. Benim için çok büyük bir fırsat oldu ve hayatımda ivme kazandırdı. Hem kişiliğimin gelişmesinde hemde mesleğime katkı sunması önemli. Özellikle ve öncelikle bağımsız denetçi, mali müşavir ve yeminli mali müşavir arkadaşlarımızı bu programa bekliyorum. Bağımsız denetçilik mesleğine katmadeğer sağlayacağına yürekten inanıyorum. Bu İşletme alanında bir doktora programı ama meslek ama mutlaka meslek mensuplarında katmadeğer katacak bir program diye düşünüyorum. Bize bu fırsatı verdiğiniz içinde ayrıca çok çok teşekkür ederim.

Dr. Bayram Oğuz YILDIZHAN – İç Denetim Uzmanı, Müfettiş

Akademik düzeyde araştırma yapmayı seven bir kişi olarak doktora programı araştırması yaparken, EAcademy aracılığıyla doktora ve bunu yurtdışında daha verimli şekilde kullanan bir akademisyen arkadaşımın tavsiyesiyle bu EAcademy ile tanıştım. Akademik araştırmalarda çok ciddi bir veriye ulaşabiliyorsunuz. Yapılan eğitimlerle ve hazırlayacağımız tezlerle bunu görebiliyoruz. Bu noktada ben gerçekten çok mutluyum, çok mutlu oldum sizlerle tanışmaktan. Akademik düzeyde çalışma yapmak isteyen tüm arkadaşlara öneriyorum.

Deniz Tüzün – Finans Sektöründe Üst Düzey Yönetici

Büyük bir bankada bölüm müdürüyüm. Almanya’dan geliyorum. Bütünleşik Doktoraya doçent bir arkadaşımın tavsiyesiyle başladım. Bugünde yüz yüze eğitim desteği kapsamındaki “Pazarlama Yönetimi” seminerine katıldım. Genel olarak çok memnun kaldım. Katılımcı kitlesi belli bir akademik birikimi olan ve üzerine de bir şeyler koymak isteyen tecrübeli yöneticilerden oluşuyor. Bu beni daha da sevindirdi. Ders içerisindeki genel başlıklar profesyonel hayatta yaşadığımız konular ve akademik bakış açısının güzel bir sentezi şeklinde. Çok faydalanacağımı düşünüyorum Takribi 3 yıl sürecek olan programda örgün eğitimlere de katılacağım. Karşılıklı bir paylaşım olacağını düşünüyorum. Teşekkürler.

Senur Akın Biçer – Küçük Ev Aletleri Seköründe Yönetim Kurulu Başkanı

Teknoloji ile birlikte dünya değişiyor. Mesafeler artık ulaşım araçlarının hızı ile birlikte kısaldı. İş dünyasının ihtiyaçları da bunlarla birlikte değişti. Artık bilgiye ulaşmak klavyenin tuşlarına basmak kadar kolay. Bir şeyler öğrenmek ve bunu pratiğe uygulamak eskisinden daha kolay. Elinizdeki bilgisayar kimi zaman işyeri kimi zaman müşteri ile toplantı platformu kimi zaman okul ortamı olabiliyor. EAcademy’den aldığım dersler iş hayatında kullanabileceğim pratik bilgileri edinmem konusunda avantaj sağlarken diğer bir yandan da dünyaca geçerli diploma sunuyor. Kimi zaman işlerden bunaldığınızda ara vererek kimi zaman dünyanın neresinde olursanız olun derslere devam etme imkanı da sağlaması ayrı bir avantaj. Kişisel gelişimim için hem eğlenceli bir öğrenme ortamına sahip oldum hem de iş dünyasında tecrübeli akademisyenlerle tanışma imkanına sahip oldum. Konuların güncel olması ve pratikte kullanılabilir olması da bence değer katan unsurlardan biridir. Bu imkanı sağladığı için EAcademy’e sonsuz teşekkürler.

Feride KARTAL – SMMM, Bağımsız Denetçi

Bir şirkette yönetici olarak çalışmaktayım. Eğitim süreçlerinden geçtim üniversiteden sonra. Akademik anlamda da bir adım atmayı tercih ettim. Çünkü çalışma hayatında sadece iş tecrübesi bakış açısını daraltabiliyor. Ben hem akademik anlamda dünyadaki gelişmeler, literatür, teorik anlamda daha geniş çerçeveden bakmak nasıl oluyor, gelişmeleri yakalayabiliyor muyum, böyle bir amacın peşinde koştum. Çalıştığım için gündüz doktora programlarına gidemiyordum. İnternetten böyle bir imkan verildiğini için çok mutluyum. Çünkü istediğim saatte çalışabiliyorum, istediğim zaman sizlere ulaşabiliyorum, istediğim şekilde çalışmaları yürütebiliyorum. Bu açıdan hem iş hayatımda hem aklımdaki sorulara gayet uygun cevapları bulabileceğim bir alan. Dolayısıyla ekibinize katıldığım çok mutluyum.